Брошурування Press Binder

Брошурування Press Binder

Брошурування на хребет прес-біндер здійснюється за допомогою звичайного біндера на пластикову пружину. Така пружина затискається на брошуру без додаткового тиску обладнання, а за допомогою ручної праці. В готовій брошурі Ви самостійно зможете змінити аркуші (розкрити та закрити пластину). Брошура скріпленна пружиною прес-біндер та має вигляд брошури з твердою палітуркою. Готову брошуру можна ставити на книжкову полицю.

друк брошур Київ макет брошура друк брошур брошурування Київ друк брошур Лівий Берег прес біндер
Друк на полотні та його особливості

Друк на полотні та його особливості

Що таке «друк на полотні» або як надрукувати картину з фото? Полотно - це щільний матеріал зі спеціальною поверхнею, схожий на справжнє мистецьке музейне полотно. Не кожен з нас може дозволити собі оригінали картин відомих художників, тому тенденція замовляти друк репродукцій картин в друкарнях стає все популярніша з кожним днем. Таким чином, можливо перенести з електронного носія будь-яку фотографію, картину або зображення на полотно, без втрати якості або оригінальності. Завдяки якісному друку на полотні в типографії «Спектр Друк» Ви переконаєтеся в тому, що копію можна і не відрізнити від оригіналу!

друк на полотні макет полотно друк фото на полотні репродукції картин друк на полотні Київ
Трафаретний друк

Трафаретний друк

Трафаретний друк і шовкографія - це один і той же спосіб поліграфічного друку. Шовкографія - це особлива технологія друку, яка робить можливим перенесення будь-якого зображення способом продавлювання фарби через трафаретну форму. Найчастіше, в поліграфії, трафарет застосовується як тонка сіточка з шовкових, синтетичних або ж металевих ниток з раніше готовим зображенням. Хоча, з метою заощадити свої гроші, багато виробництв використовують трафаретні мережі з ненатуральних матеріалів. Задрукована матерія забарвлюється шляхом просочування поліграфічної фарби через ніші, які передають малюнок. Саме шовкографія є однією з найбільш прогресуючих технік друку на сьогоднішній день, так як це фінансово-вигідний і дуже якісний вид друку.

шовкографія шаблон текстильний друк київ друк по склу та металу трафаретний друк друк Лівий берег