Друк на полотні

Друк на полотні

Друк фото і картин в типографії «Спектр Друк»

Наша типографія здійснює друк фото, картин і будь-яких зображень на полотні в високій якості. За допомогою друку на полотні, Ви зможете облагородити свій дім та офіс барвистими репродукціями картин знаменитих художників або пам'ятними фотографіями досягнень Вашої кар'єри, або ж просто важливими моментами Вашого приватного життя. В нас Ви зможете замовити друк фото на полотні швидко і в будь-яких тиражах, прикріпивши до замовлення макет для майбутнього продукту або звернувшись за допомогою в виготовленні макету до наших дизайнерів.

Яким способом ми друкуємо фото і картини на полотні?

Картина на полотні

В нашій типографії друк фото, картин і зображень на полотні здійснюється широкоформатним друком, галерейною натяжкою на 12-ти фарбовому принтері HP нового покоління. За допомоги такого сучасного принтера можливо досягти більш якісного друку, с широким спектром кольорів і довговічності готової продукції.

Які картини і фотографії на полотні Ви зможете замовити у нас?

Наша типографія друкує:

  • Друк фотографій на полотні. Надрукуйте будь-які спогади з Вашого життя або презентуйте дуже креативний і приємний подарунок у вигляді фотографії на полотні.
  • Друк репродукцій картин на полотні. Якщо Ви завжди мріяли повісити у себе вдома або в офісі картину улюбленого художника, яка майже не відрізняється від оригіналу, то в нашій типографії це можливо.
  • Друк будь-яких зображень на полотні. У кожного з нас є улюблені картинки із інтернету (наприклад: морські пейзажі, милі котики або ж просто красива абстракція). Ми надрукуємо абсолютно будь-яке зображення на полотні за Вашим бажанням.
  • Друк на синтетичному глянцевому полотні. Синтетичне глянцеве полотно є найбільш популярним на ринку поліграфії із-за його доступної вартості й ідеально гладкої поверхні. Також, полотну притаманна стійкість до високих і низьких температур.
  • Друк фото на матовому полотні. За допомоги матового полотна, модна відчути теплоту і ніжність усієї гамми кольорів Вашої картини або фотографії.
  • Друк фото і картин на еко-полотні. Це ідеальний варіант для поціновувачів продуктів тільки із натуральних матеріалів. Також, натуральне полотно більш довговічний і практично точно може передати усю атмосферу рукописного витвору мистецтва.
  • Покриття матовим і глянцевим лаком. Ця послуга допоможе зробити ще більш унікальним, яскравим і витонченим друк на полотні Київ.
  • Укомплектування кріпленнями до стіни.
Фото на полотні (синтетичному, глянцевому або матовому) 240 г/м2 Ціна
20х30см 150
30х30см 180
30х40см 200
40х55см 320
60х50см 400
70х55см 450
80х55см 500
90х50см 530
90х60см 570
100х55см 600
100х60см 650
110х80см 870
Друк на полотні

Переваги замовлення картин і фото на полотні в типографії «Спектр Друк»

Для того, щоб ми могли розпочати друк Ваших картин і фотографій на полотні - просто прікріпіть до замовлення макет. Якщо ж Вам потрібна допомога, то наші дизайнери допоможуть виготовити унікальний макет с урахуванням будь-яких Ваших побажань. Наша типографія знаходиться у Києві, але ми відправляємо замовлення по всім містам Україні за допомогою "Нової Пошти".

Можливо Вас зацікавить