Умови використання сервісу та політика конфіденційності

1. Загальні положення


1.1. Ця Сервісна угода регламентує порядок надання послуг інтернет-сервісом Спектр Друк (далі - «Сервіс»). «Угода» вступає в силу з моменту подачі клієнтом свого дизайну для друку (далі - «Замовник») та згоди з його умовами в порядку, передбаченому п. 1.2 Угоди. Ця Угода є публічним договором відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України та має відповідну юридичну силу.
1.2. Перед початком використання «Сервісу» або його окремих функцій, вважається, що "Замовник" прийняв умови «Угоди» в повному обсязі, без застережень і винятків. Якщо «Замовник» не згоден з будь-яким із пунктів даної «Угоди», або з «Угодою» в цілому, йому необхідно утриматися від здійснення реєстрації та замовлення послуг за допомогою даного Сервісу.
1.3. Використання послуг «Сервісу» передбачає згоду «Замовника» з правилами, термінами, обмеженнями та іншими умовами співпраці, викладеними в даному документі на момент прийняття ним цієї «Угоди». «Угода» може бути змінена «Сервісом» без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція «Угоди» вступає в силу з моменту її розміщення в мережі Інтернет, якщо інше не передбачено новою редакцією «Угоди». Чинна редакція «Угоди» завжди знаходиться на сторінці за цією адресою.
1.4. Прийнявши цю «Угоду», «Замовник» підтверджує, що:
1.4.1. Він є повнолітньою і дієздатньою особою, яка може здійснювати операції, складати угоди за своїм рішенням і на свій розсуд;
1.4.2. Його дії спрямовані на отримання послуг «Сервісу» і не містять злого умислу, шахрайських дій проти працездатності «Сервісу». Не застосовувати «Сервіс» нецільовим способом, дискредитувати «Сервіс» або інших «Замовників» і т.п .;
1.4.3. «Замовник» гарантує, що його дії не порушують прав інтелектуальної власності третіх осіб. «Замовник» самостійно несе відповідальність за відповідність змісту розміщуємого ним контенту вимогам чинного законодавства, включаючи відповідальність перед третіми особами;
1.4.4. Контактна інформація, яка надається «Замовником» «Сервісу», є повною та актуальною;
1.4.5. При проведенні платежів на користь «Сервісу», «Замовник» має законні права на здійснення цих платежів;
1.4.6. Замовлення вважається оформленим тільки після перевірки на відповідність вимогам до макетів, макета «Замовника» і внесення 100% оплати за послуги «Сервісу» «Замовником». Термін виготовлення обчислюється в робочих днях з моменту затвердження макету та оплати послуг.

2. Послуги Сервісу


2.1. «Сервіс» надає «Замовнику» поліграфічні послуги з виготовлення рекламної, поліграфічної та широкоформатної продукції.
2.2. «Замовник» використовує «Сервіс» на свій власний ризик. «Сервіс» не приймає на себе відповідальності за відповідність сервісу цілям «Замовника».
2.3. Кожна одиниця продукції, вироблена «Сервісом» в рамках надання послуг, виготовляється за індивідуальним замовленням «Замовника». Повернення і обмін виробів із друком належної якості не проводиться.
2.4. Для мінімізації негативних наслідків, пов'язаних з невідповідністю готового виробу належної якості його уявному вигляду, «Замовникам» наполегливо рекомендується ознайомитися з вимогами до наданих макетів до моменту розміщення замовлення. Вимоги до наданих макетів опубліковані на сайті «Сервісу».
2.5. Відповідальність за зміст зображення надрукованого на виробі або його відповідність файлу, який переданий у виробництво - несе тільки «Замовник». Сервіс не несе відповідальності і не зобов'язаний робити заміну виробу або повернення грошей у разі, якщо фактичний віддрукований виріб відрізняється від його зображення на продукції з вини «Замовника». Однак, при отриманні обґрунтованої і аргументованої претензії від «Замовника», адміністрація «Сервісу» може на свій розсуд здійснити заміну виробу або повернення грошей.
2.6. Авторські права на всі макети власної розробки, надані «Замовником» в процесі надання послуг - належать виключно «Замовнику».
2.7. Для оперативного інформування про зміни в порядку надання послуг «Сервісу», графіку роботи, так само як і для передачі інших актуальних новин і повідомлень, «Замовник» погоджується отримувати від «Сервісу» як регулярні розсилки, так і термінові (позапланові) повідомлення засобами e- mail, sms або звичайного поштового зв'язку. «Сервіс» надає можливість припинення підписки за бажанням «Замовника».

3. Обмеження відповідальності


3.1. «Сервіс» діє в інтересах своїх «Замовників». У разі виникнення спірних ситуацій як між «Сервісом» і його «Замовниками», так і за участю третіх осіб, ми задіємо всі законні заходи для захисту наших «Замовників» відповідно до діючих законів України.
3.2. Всі надані послуги надаються згідно із зазначеними на сайті термінами. Чинне технічне обладнання може включати невиявлені технічні помилки, наслідком яких є неможливість виконання замовлення або його несвоєчасне виконання. Крім того, до неможливості виконання замовлення або його несвоєчасного виконання можуть призвести обставини, зумовлені людським фактором, або ж події непереборної сили (форс-мажор), викликані соціальними і природними катаклізмами (війни, пожежі, повені, революції та ін.).
3.3. У разі неможливості виконання прийнятих на себе зобов'язань "Сервісом", у випадках, наведених вище (виключаючи форс-мажор), «Сервіс» несе відповідальність в межах сум, отриманих від «Замовників» в якості оплати за послуги.
3.4. «Сервіс» за жодних обставин не може нести матеріальну відповідальність, що виходить за рамки сум, отриманих від «Замовників» в якості оплати за послуги.
3.5. «Сервіс» не несе ніякої відповідальності у випадку настання форс-мажорних обставин.

Якщо ж Ви не знайшли відповідей на свої питання, то Ви можете задати їх через форму зворотнього зв'язку або звернувшись згідно контактним даним нашої поліграфії "Спектр Друк" Лівобережна.