Блокноти на металевій пружині

Блокноти на металевій пружині

Типографія Спектр Друк друкує блокноти різних форматів - А4, А5, А6, А7. Можливе виготовлення органайзерів-планінгів в А3 форматі. Друк фірмових та брендованих блокнотів. Додатково пропонується матова, глянцева або Софт-тач ламінація обкладинки. Тираж від 10 шт. блокнотів з фото та індивідуальними зображеннями або лого.

друк блокнотів блокнот блокноти на пружині блокноти Київ друк блокнотів Київ друк блокнотів Лівий берег друк Лівий Берег
Брошурування Press Binder

Брошурування Press Binder

Брошурування на хребет прес-біндер здійснюється за допомогою звичайного біндера на пластикову пружину. Така пружина затискається на брошуру без додаткового тиску обладнання, а за допомогою ручної праці. В готовій брошурі Ви самостійно зможете змінити аркуші (розкрити та закрити пластину). Брошура скріпленна пружиною прес-біндер та має вигляд брошури з твердою палітуркою. Готову брошуру можна ставити на книжкову полицю.

друк брошур Київ макет брошура друк брошур брошурування Київ друк брошур Лівий Берег прес біндер
Друк на полотні та його особливості

Друк на полотні та його особливості

Що таке «друк на полотні» або як надрукувати картину з фото? Полотно - це щільний матеріал зі спеціальною поверхнею, схожий на справжнє мистецьке музейне полотно. Не кожен з нас може дозволити собі оригінали картин відомих художників, тому тенденція замовляти друк репродукцій картин в друкарнях стає все популярніша з кожним днем. Таким чином, можливо перенести з електронного носія будь-яку фотографію, картину або зображення на полотно, без втрати якості або оригінальності. Завдяки якісному друку на полотні в типографії «Спектр Друк» Ви переконаєтеся в тому, що копію можна і не відрізнити від оригіналу!

друк на полотні макет полотно друк фото на полотні репродукції картин друк на полотні Київ
Друк нанесення вибірковим лаком

Друк нанесення вибірковим лаком

Друк та нанесення вибірковим лаком - це один з різновидів цифрового друку. Вибіркове лакування - це особлива технологія друку, яка робить можливим лакування будь-якого елемента способом нанесення додаткового прозорого кольору, яким виступає лак. Частіше за все в поліграфії, за допомогою вибіркового лаку виділяють значущі вже надруковані об'єкти- логотипи, зображення, особисті дані на візитках і т.д. Це створює більш презентабельний і дорогий вигляд рекламної поліграфічної продукції. Часто прозорий лак наносять на темні дизайнерські картони без додаткового нанесення кольорів - це так званий сліпий друк. Також вибірковий лак наносять на попередньо видрукувані зображення після матового препресса або нанесення Софт тач. Саме, вибірковий цифровий лак є однією з найбільш прогресивних технік друку на сьогоднішній день, так як це презентабельний і дуже якісний вид друку.

вибірковий лак лаковані візитки друк візиток з лаком київ візитки з вибірковим лаком друк вибірковим лаком Київ Лівий берег