Онлайн конструктор візитівок

Онлайн-конструктор візитівок

Тепер зовсім не обов'язково годинами пояснювати дизайнерам яку саме візитівку Ви хочете, що саме там повинно бути зображено і яким шрифтом написано. Прямо зі свого персонального комп'ютера, за допомоги безкоштовного онлайн-конструктора. Ви з легкістю зможете самі обрати або завантажити фон для своєї майбутньої візитівки. Візитівка Тиснення Власноруч обрати шрифт для передбачуваного тексту і його місцерозташування на макеті. Типографія "Спектр Друк" пропонує Вам простий і зручний спосіб створювати свої власні макети на будь-який смак у нашій онлайн-візитівці. В бібліотеці Ви знайдете більше 500 різних шаблонів у 32 категоріях. Потрібний фон дуже легко підібрати, так як категорії охоплюють велику кількість різних сфер діяльності.

Покрокова інструкція

  • В першу чергу, Ви підбираєте розміри готової візитівки і сторони для друку. Далі, обираєте орієнтування друку (альбомне або книжне).
  • Наступним кроком обираєте потрібний фон і логотип із пропонованих категорій або ж можете завантажити свої зображення. Ви хочете поєднати декілька фонів і логотипів на одній візитівці? Запросто. В нашій онлайн-візитівці така можливість є. Зокрема, Ви зможете обрати потрібний шрифт для Вашої візитівки та привласнити йому колір і розмір.
  • Візитівка Еко Папір
  • Потім, переміщуєте всі елементи на ідеальні (як Ви собі це уявляєте) місця або ж обираєте шаблони для розміщення тексту з нашого слайдера. Підбираєте потрібну кількість тиражу і сроки виготовлення. В залежності від сроків - варіюється, звичайно, і ціна. За бажанням, можете обрати додаткові послуги, такі як ламінування, фольгування або закруглення кутів.
  • В тому ж місці заповнюєте поля для Ваших особових даних. За бажанням, у полі "Коментарі", Ви зможете уточнити деякі важливі деталі Вашого замовлення. Після того, як все заповнено, обираєте спосіб оплати і натискаєте "Відіслати макет". Ура! Наш проект візитівки готовий. Правда ж, це швидко і просто?

Сподіваємося, що наш конструктор онлайн допоміг Вам створити саме ту візитівку, про яку Ви мріяли!

Можливо Вас зацікавить