Друк на холсті

Друк на полотні

Друк фото і картин в типографії «Спектр Друк»

Наша типографія здійснює друк фото, картин і будь-яких зображень на полотні в високій якості. За допомогою друку на полотні, Ви зможете облагородити свій дім та офіс барвистими репродукціями картин знаменитих художників або пам'ятними фотографіями досягнень Вашої кар'єри, або ж просто важливими моментами Вашого приватного життя. В нас Ви зможете замовити друк фото на полотні швидко і в будь-яких тиражах, прикріпивши до замовлення макет для майбутнього продукту або звернувшись за допомогою в виготовленні макету до наших дизайнерів.

Яким способом ми друкуємо фото і картини на полотні?

Картина на полотні

В нашій типографії друк фото, картин і зображень на полотні здійснюється широкоформатним друком, галерейною натяжкою на 12-ти фарбовому принтері HP нового покоління. За допомоги такого сучасного принтера можливо досягти більш якісного друку, с широким спектром кольорів і довговічності готової продукції.

Які картини і фотографії на полотні Ви зможете замовити у нас?

Наша типографія друкує:

  • Друк фотографій на полотні. Надрукуйте будь-які спогади з Вашого життя або презентуйте дуже креативний і приємний подарунок у вигляді фотографії на полотні.
  • Друк репродукцій картин на полотні. Якщо Ви завжди мріяли повісити у себе вдома або в офісі картину улюбленого художника, яка майже не відрізняється від оригіналу, то в нашій типографії це можливо.
  • Друк будь-яких зображень на полотні. У кожного з нас є улюблені картинки із інтернету (наприклад: морські пейзажі, милі котики або ж просто красива абстракція). Ми надрукуємо абсолютно будь-яке зображення на полотні за Вашим бажанням.
  • Друк на синтетичному глянцевому полотні. Синтетичне глянцеве полотно є найбільш популярним на ринку поліграфії із-за його доступної вартості й ідеально гладкої поверхні. Також, полотну притаманна стійкість до високих і низьких температур.
  • Друк фото на матовому полотні. За допомоги матового полотна, модна відчути теплоту і ніжність усієї гамми кольорів Вашої картини або фотографії.
  • Друк фото і картин на еко-полотні. Це ідеальний варіант для поціновувачів продуктів тільки із натуральних матеріалів. Також, натуральне полотно більш довговічний і практично точно може передати усю атмосферу рукописного витвору мистецтва.
  • Покриття матовим і глянцевим лаком. Ця послуга допоможе зробити ще більш унікальним, яскравим і витонченим друк на полотні Київ.
  • Укомплектування кріпленнями до стіни.
Друк на полотні

Переваги замовлення картин і фото на полотні в типографії «Спектр Друк»

Для того, щоб ми могли розпочати друк Ваших картин і фотографій на полотні - просто прікріпіть до замовлення макет. Якщо ж Вам потрібна допомога, то наші дизайнери допоможуть виготовити унікальний макет с урахуванням будь-яких Ваших побажань. Наша типографія знаходиться у Києві, але ми відправляємо замовлення по всім містам Україні за допомогою "Нової Пошти".

Можливо Вас зацікавить