Друк блокнотів

Друк блокнотів у типографії "Спектр Друк"

Хочете зробити унікальний подарунок для родини або замовити блокноти з логотипом Вашої компанії? Тоді, ми з задоволенням Вам допоможемо. Наша компанія пропонує якісні і зроблені "своїми руками" блокноти в п'яти розмірах з будь-яким дизайном на Ваш смак.

Блокнот

Які блокноти Ви зможете замовити у нас в типографії?

Ми друкуємо блокноти не тільки у стандартних розмірах А4, А5, А6, а й в А3 і А7. В останній час став популярнішим друк блокнотів на 30 або 50 сторінок, але це не означає, що ми не зможемо надрукувати більше. Технічні потужності нам це дозволяють. Кількість обираєте тільки Ви.

Наші фірмові блокноти складаються з обкладинки і внутрішнього блоку. Як правило, обкладинка друкується на твердому папері 300 г\м², але ми можемо запропонувати різні варіанти, які Вам обов'язково сподобаються.

Ми друкуємо обкладинки із дизайнерського картону та матовим або глянцевим препресом, який зробить Вашу обкладинку більш щільною. І щоб Ваша обкладинка здавалася ще унікальнішою, ми пропонуємо додаткову послугу, таку як тиснення фольгою на картоні або папері. Ми зможемо нанести абсолютно будь-який витіснений напис не тільки стандартним сріблом або золотом, а й будь-яким іншим кольором на Вашій обкладинці.


Внутрішній блок наша компанія друкує чорно-білим або кольоровим. Для малих тиражів, внутрішній блок друкується цифровим друком, а великі тиражі - офсетним. Ще ми пропонуємо унікальну послугу - це бюджетний і дешевий чорно-білий друк на різографі. На сторінки внутрішнього блоку блокнота ми зможемо нанести логотип, який стане візитною карткою Вашої компанії на ділових перемовинах або повноцінною рекламною акцією.


На свій смак Ви зможете обрати кріплення для Вашого майбутнього блокноту. Ми скріплюємо внутрішній блок не тільки пластиковою, металевою пружиною та скобами, а й термобіндером і пластиковими хребтами.

Блокнот Спектр

Переваги замовлення блокнотів в типографії "Спектр Друк"

Наші фірмові блокноти з логотипом ми друкуємо швидко і якісно. Все для того, щоб наші клієнти залишалися задоволеними якістю і стилем нашої продукції.
Для того, щоб ми змогли розпочати друк блокнотів Лівобережна, від Вас ми чекаємо, всього-навсього, макет. Все інше ми зробимо самі. Якщо ж Вам потрібна домога, наші дизайнери допоможуть виготовити унікальний блокнот з урахуванням будь-яких Ваших побажань і вимог. Наша типографія знаходиться у Києві, але ми відправляємо замовлення по всім містам Україні за допомогою "Нової Пошти".

Можливо Вас зацікавить