Сувенірна продукція

Сувенірна продукція в типографії «Спектр Друк»

У кожної, поважаючої себе фірмі або друкарні, є своя лінійка сувенірної продукції з логотипом даної компанії. Друкарня «Спектр Друк» пропонує Вам послуги друку на пакетах і ручках, як нашу фірмову сувенірну продукцію. На сьогоднішній день, ми досить часто бачимо людей із фірмовими пакетами з логотипом тієї чи іншої компанії. Така промо акція є дуже популярною в сучасному світі поліграфії. Так само, це відноситься і до брендованих ручок з логотипами або слоганами. Друкарня «Спектр Друк» здійснює послуги друку на ручках і пакетах у великих і малих тиражах за Вашим макетом, який можна прикріпити до замовлення на нашому сайті або ж Ви можете звернутися за допомогою у виготовленні макета до наших дизайнерів.

Яким способом ми здійснюємо друк на пакетах і ручках?

Друк на пакетах в нашій друкарні, відбувається за допомогою шовкотрафаретного друку. Шовкотрафаретний друк - це ідеальна якість і багата палітра кольорів на готовому продукті. Ви зможете замовити друк лого або зображень на пакетах для Ваших колег або подарувати як сувенір своїм близьким.
Для друку на ручках, Вам потрібно підібрати кількість потрібної рекламної інформації для нанесення, визначитися з типом і кольором ручки, а також позначити бажаний тираж продукту і терміни виготовлення.

Яку сувенірну продукцію пропонує наша друкарня?

  • Друк на пакетах «Майка» 30*50 см. і 40*60 см.
  • Нанесення на пакети «Банан» в розмірах: 20*30см, 30*40см, 40*50см.
  • Друк на пакетах від 1 до 4 кольорів, без напівтонів.
  • Друк на готових пакетах в таких кольорах: жовтий, червоний, синій, чорний, білий, срібло, червоний матовий (в асортименті).
  • Нанесення на авторучки.
  • Друк логотипів та слоганів на кулькові ручки.
  • Друк на ручках від 1-го до 4-х кольорів.
  • Друк брендованих ручок.

Переваги замовлення сувенірної продукції в друкарні «Спектр-Друк»

Для того, що б замовити друк будь-якого з видів нашої сувенірної продукції - просто вкажіть це в замовленні на сайті або по телефону. Якщо ж Ви ще не визначилися з кількістю інформації для друку, або просто хочете уточнити деякі деталі Вашого замовлення - обов'язково зверніться за допомогою до наших менеджерів. Наша друкарня знаходиться в Києві, але ми відправляємо замовлення в усі міста України за допомогою «Нової Пошти».