Друк на ризографі

Ризографія в друкарні «Спектр Друк»

Ризографія - це поширений і дуже затребуваний спосіб друку, який об'єднує в собі високу швидкість друку і відмінну якість зображення. Ризографія - процес тиражування на цифровому дублікаторі, що називається різографом. Ризографія є ідеальним варіантом для чорно-білого або ж кольорового друку для різної поліграфічної продукції за Вашим макетом, який Ви можете прикріпити до замовлення на сайті. Друкарня «Спектр Друк» пропонує друк на ризографі великими і малими тиражами і в найкоротші терміни.

Замовлення продукції друку на ризографі в нашій друкарні

Друк на різографі

Ми пропонуємо послугу друку на ризографі в трьох кольорах: чорний, синій і червоний. Максимальний формат друку - А3 (305 * 430мм). Мінімальний формат друку - А6 (148 * 105мм). Друк на ризографі ми здійснюємо на офсетному папері щільністю від 60 до 200 м/г2 і на кальці. Друк на ризографі може бути одно- або двосторонній.

Яку продукцію ми друкуємо на ризографі?

  • Медичні бланки
  • Фірмові бланки
  • Самокопіювальні бланки договорів, рахунків тощо.
  • Листівки А3, А4, А5
  • Оголошення на інформаційні дошки
  • Інфо-листи
  • Інформаційні газети, інструкції до мед. препаратів
  • Тиражування і друк прайсів на ризографі

Перенесення кольору здійснюється без напівтонів і накладень. Тому, зображення повинні бути у вигляді піктограм і спрощених одноколірних ілюстрацій. Зате, текстові повідомлення або оголошення не поступаються за якістю офсетному друку і друкуються дуже оперативно (до 30 хвилин) і коштують зовсім недорого.

Переваги друку на ризографі та тиражування в друкарні «Спектр-Друк»

Для того, що б замовити продукцію для друку на ризографі - просто прикріпіть до замовлення Ваш макет. Якщо ж Вам потрібна допомога, то наші дизайнери допоможуть виготовити унікальний макет з урахуванням будь-яких Ваших побажань. Наша друкарня знаходиться в Києві на М. Лівобережна, але ми відправляємо замовлення в усі міста України за допомогою «Нової Пошти».

Можливо Вас зацікавить