Блокноти на металевій пружині

Блокноти та зошити на металевій пружині

Друк блокнотів та зошитів

Типографія Спектр Друк друкує блокноти різних форматів - А4, А5, А6, А7. Можливе виготовлення органайзерів-планінгів в А3 форматі. Друк фірмових та брендованих блокнотів. Додатково пропонується матова, глянцева або Софт-тач ламінація обкладинки. Тираж від 10 шт. блокнотів з фото та індивідуальними зображеннями або лого.

Блокноти та зошити на пружині

Переваги використання блокнотів у сучасні часи

Стиль криється в дрібницях. Будь-який проект або конференцію людина починає з обдумування планів, стратегії та цілей. Сучасний ритм життя підштовхує записувати всі свої плани в гаджети, але для багатьох це нововведення виявилося не досить практичним і трохи бездушним. Жодна онлайн-конференція, семінар, вебінар або факультатив не обходиться без простих зошитів і блокнотів. Фірмові блокноти та зошити для конференцій і семінарів залишаються затребуваними, не дивлячись на перехід багатьох заходів в онлайн режим. Не останню роль в цьому зіграли поштові сервіси, що розвиваються. В часи, коли розвинені послуги оперативних копі-центрів, друкарень - можна порадувати себе блокнотом з Вашим фото, фото Вашого домашнього улюбленця, кадром з улюбленої кінострічки з індивідуальної підписом і так далі.

Блокноти для семінаров, планінгів

Блокноти на пружині для бізнесу

Багато починаючих або досвідчених бізнесменів створюють свої авторські курси в різних галузях і для їх проведення обов'язково замовляють зручні блокноти на металевій пружині. Такі блокноти, не тільки зручні для записів слухачами курсу, але також вони служать довгограючою рекламою Вашого курсу або Вашої фірми, адже в блокноті на кожній сторінці є як мінімум логотип компанії і Ваші реквізити.

Проведення дитячих свят, днів народжень, тематичних ігор також часто вимагає наявності блокнотів або альбомів для творчості. Для даних заходів необхідним варіантом буде індивідуальне замовлення блокнотів з обкладинкою, зошитів або альбомів на металевій пружині невеликого тиражу - 5-10 шт. Щоб захистити обкладинки від води, жирних рук і інших неприємностей, типографія "Спектр Друк" рекомендує заламінувати обкладинку глянцевою, матовою або Софт тач плівкою.

Друк блокнотів та зошитів на пружині

Саме в епоху діджіталізаціі не варто забувати про зручні, паперові і такі необхідні для бізнесу блокноти для семінарів, лекцій, планінгів та різних ділових заходів. Оформлюйте замовлення на свої індивідуальні брендовані блокноти, зошити, планінги та альбоми з Вашим персональним лого.

Можливо Вас зацікавить