Бігування і фальцювання

Листівка подвійна

Фальцювання і біговка в типографії «Спектр Друк»

На сьогоднішній день, в будь-якій друкарні неможливо обійтися без важливих поліграфічних послуг - фальцювання і бігування. Саме ці операції в підсумку надають готовому продукту той вид, який забажав клієнт. Друкарня «Спектр Друк» надає послуги фальцевания і бігування для будь-яких продуктів поліграфії, застосовується для великих і малих тиражів та в швидкі терміни.

Яким способом ми бігуємо і фальцюємо поліграфічну продукцію?

Фальцювання - це додаткова поліграфічна послуга, яка дозволяє згинати або складати запечатані листи готового продукту. Кількість фальців (згинів) зазвичай визначається потужностями фальцювальних машин друкарні і в залежності від видів і розмірів продукції. Наша друкарня пропонує Вам три види фальцювання:

  • Паралельна
  • Взаємно перпендикулярна
  • Комбінована

Біговка - це післядрукова послуга нанесення ліній згинів за допомогою спеціальних дискових ножів або планок в бігувальних машинах. На відміну від фальцювання, біговка надає лініям згину чіткість і дозволяє здійснювати бігування більш щільної продукції. У нашій друкарні використовується як біговка на спеціальному обладнанні, так і ручне бігування.

Яку продукцію ми бігуємо і фальцюємо?

Буклети Євро
  • Фальцювання буклетів з щільністю паперу до 150 г/м2.
  • Фальцювання буклетів від 170 г/м2 щільності паперу, за допомогою попереднього бігування.
  • Біговка подвійних листівок.
  • Біговка запрошень.
  • Бігування обкладинок брошур.

Найчастіше замовляємим видом фальцювання є фальцювання гармошкою. Така постдрукова процедура застосовується для брошур та буклетів різних розмірів. Фальцювання гармошкою - це вид паралельного фальцювання, який дозволяє скласти запечатаний лист паралельними згинами, які «дивляться» в зовнішню сторону. Так само, дуже популярним видом фальцювання є фальцювання перпендикулярне. Таким способом, ми можемо зробити перпендикулярні згини, навпіл складеного аркуша паперу. Залежно від кількості сторінок в майбутньому готовому продукті, регулюється кількість фальців від одного до чотирьох.
За допомогою бігування, можливо захистити місця згинів від пошкоджень і тріщин. Найчастіше, бігування і фальцювання застосовуються послідовно один за одним. Таким чином, біговка може значно полегшити процес фальцювання різних видів паперу.

Переваги біговки і фальцювання в друкарні «Спектр-Друк»

Для того, що б замовити бігування або фальцювання продукції для друку - просто вкажіть це в замовленні на сайті або по телефону. Якщо ж Ви ще не визначилися як саме і де Ви хотіли б застосувати ці процеси для готового продукту, то обов'язково зверніться за допомогою до наших менеджерів. Наша друкарня знаходиться в Києві, але ми відправляємо замовлення в усі міста України за допомогою «Нової Пошти».