Друк на ручках

Друк на ручках в нашій типографії

Шукаєте спосіб як ненав'язливо і з користю прорекламувати свою компанію або власний веб-сайт? Типографія "Спектр Друк" знає ідеальний варіант як це зробити. Ми пропонуємо особливу послугу друку на кулькових і будь-яких інших ручках. На сьогоднішній день, промо ручки є невід'ємною частиною рекламного бізнесу, тому що саме ручки, це корректний і дієвий спосіб заявити про себе на ділових зучстрічах з партнерами рекламних акціях. Наприклад, на діловій зустрічі Ви презентували партнерам ручки з логотипом Вашої компанії і кожен раз, як людина буде використовувати ручку за призначенням, він буде згадувати про Вас і обов'язково знайде привід для співробітництва з Вашою компанією. Такий вид реклами є доволі дешевим і ефективним в Україні, зокрема і в Києві.

Як замовити нанесення?

Замовити друк на ручках у нас в типографії абсолютно не тяжко. Від Вас потрібно всього лише макет з Вашим лого або ж інша потрібна інформація для нанесення на обраний Вами тип ручки. Якщо ж Ви не хочете витрачати цінний час на виготовлення макету, то ми зробимо це самі, після того як вкажете у замовленні, що Вам потрібна допомога. Наші чуйні робітники обов'язково допоможуть Вам з вибором ручки, її кольором, кількістю інформації на майбутньому готовому продукті та з іншими важливими деталями. Залишається лише визначитися з тиражем і бажаними термінами, і Ваші брендовані ручки з логотипом вже підуть на друк.

Ручки

Переваги друку на ручках в типографії "Спектр Друк"

Ми надрукуємо на ручках абсолютно все, що Ви побажаєте, тільки потрібно зауважити, що забагато інформації на рекламному промо не повинно бути, так як це може злякати Вашого партнера. Саме кількість інформації для нанесення, Ви зможете обговорити з нашими дизайнерами, котрі обов'язково підкажуть опртимальну кількість символів і лого, потрібні для ефективної реклами. Ми друкуємо на будь-якому виді ручок і авторучок. Колір Ви зможете обрати самі, із пропонованого ассортименту, який буде більш відповідним для промо акції або просто в якості сувеніру на свята.
Для того, щоб ми змогли розпочати друк на Ваших ручках, від Вас ми чекаємо, всього-навсього, макет. Все інше ми зробимо самі. Якщо ж Вам потрібна домога, наші дизайнери допоможуть виготовити унікальний блокнот з урахуванням будь-яких вимог. Наша типографія знаходиться у Києві, але ми відправляємо замовлення по всім містам Україні за допомогою "Нової Пошти".